Strona główna

niedziela, 22 lutego 2015

B'day party!Witam kochani w piękną niedzielę! Niedzielę nie byle jaką, trzeba podkreślić. 
Równo rok temu zaczęłam swoją przygodę z blogiem.

Miał być tort, świeczka, serpentyny i balony... moja rekonwalescencja jednak miała inne plany i dlatego w dalszym ciągu leżę i odpoczywam.

póki co tort wirtualny :) ściągnięty stąd
 
Świętować jednak można na różne sposoby dlatego też dzisiaj świętujemy nad miską najlepszych pierogów na świecie ( dziękuję mamuniu). Jak tylko siły mi na to pozwolą to kokosowy murzynek wystąpi jako tort.

pierogi mamy - najlepsze jakie kiedykolwiek i gdziekolwiek jadłam :*

Równo rok temu zaczęłam robić to co kocham. Przez ten rok poznałam smak spełnienia, szczęścia takiego innego niż dotychczasowe, teraz mam inne spojrzenie na pewne sprawy, inaczej myślę.
Na pewno będę chciała wprowadzić pewne ulepszenia ale nic nie planuję, jak się uda będzie wspaniale, a jak nie - drugie wspaniale.
Pierwszy rok to początek mojej drogi, mój pierwszy krok.
Wszystkim odwiedzającym dziękuję za ten wspaniały rok. Ja pakuję swoje książki w torebkę i wyruszam w dalszy ciąg podróży.

kawa i książka - czy można lepiej sobie zaplanować poranek?


2 komentarze:

  1. Wszystkiego najlepszego z okazji wspaniałej rocznicy Olu :) Życzę dalszych owocnych lat, mnóstwa odsłon każdego dnia, ale przede wszystkim kolejnych wspaniałych książek do przeczytania... Najpiękniejsze jest to, że jak sama piszesz robisz to, co najbardziej w życiu kochasz, czerpiesz z tego radość i jesteś szczęśliwa... tak trzymaj! Powodzenia!
    Pozdrawiam cieplutko... Dobranoc :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz przesyłam promienny uśmiech